zmień dział


Porównanie kas fiskalnych online - infografika

Porównanie kas fiskalnych online - infografika

Data publikacji: . Zaaktualizowano: 2022.07.19


Kasa fiskalna online - porównanie wybranych modeli

Już od 1 stycznia kasa fiskalna dla mechanika, wulkanizatora i stacji paliw będzie obowiązkowa. Z tej okazji przygotowaliśmy infografikę, która pozwoli na porównanie kas fiskalnych online. 


Specjalnie dla przedstawicieli wyżej wymienionych branż wyróżniliśmy najważniejsze elementy z naszych kas fiskalnych online. Do naszego porównania użyliśmy cztery najpopularniejsze kasy. Są to Posnet Ergo Online, Novitus Nano Online, Fawag Lite Online oraz Elzab K10 online

Obsługa kasy fiskalnej online jest taka sama jak zwykłych kas, z elektroniczną bądź papierową kopia paragonu. W wielu przypadkach kasa fiskalna online obsługiwana jest prościej, więc nie ma obaw, że nowe urządzenie nas przerośnie. Nie składamy w urzędzie skarbowym zgłoszenia kasy, by móc zdobyć numer ewidencyjny ponieważ kasa automatycznie go uzyskuje przy pierwszym połączeniu z CRK. 
 
Ważne jest natomiast, aby pamiętać o obowiązku zapewnienia stałego dostępu do sieci. Warto zagwarantować również sobie szybki serwis urządzenia. Oczywiście w ESC również jest to możliwe. Pamiętajcie też, że dla osób szukającej kasy fiskalnej w Krakowie przewidziane mamy specjalne rabaty.
 
 
Na naszej infografice kasy fiskalne online są porównywane pod katem pięciu elementów. Są to: liczba grup towarowych, klawisze skrótu, wymiary kasy fiskalnej, warianty podłączenia, rodzaj klawiatury. Są do podstawowe informacje, jakimi kierują się kupujący przy wyborze urządzenia fiskalnego. Jeśli natomiast nadal macie wątpliwości, która kasa fiskalna online będzie dla was najlepsza - skontaktujcie się z nami, a my już wam doradzimy.   
 
 

Kasa fiskalna online - porównanie wybranych modeli

   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu