zmień dział


Tanie kasy fiskalne 2018 – nasze propozycje

Tanie kasy fiskalne 2018 – nasze propozycje

Data publikacji: . Zaaktualizowano: 2023.06.16

  1. Kasy fiskalne w 2018 - dla kogo? 
  2. Kasy fiskalne do 1000 zł netto
  3. Kasy fiskalne do 1500 zł netto

tanie kasy fiskalne 2018W związku z dużym zainteresowaniem proponowanymi przez nas urządzeniami fiskalnymi, zachęcamy do przeglądu najciekawszych, według nas, rozwiązań. 

Kasy fiskalne w 2018 - dla kogo? 

Ostatnio bardzo dużo mówi się o obowiązku wprowadzenia kas fiskalnych online. Projekt nowelizacji ustawy o VAT jasno określa grupy przedsiębiorców, którzy będą zmuszeni wymienić swoje dotychczasowe urządzenia na kasy fiskalne online. Jeżeli nie należysz do jednej z grup przedsiębiorców opisanych wcześniej na naszym blogu  (Kasy fiskalne online - dla kogo i kiedy), będą dotyczyły Cię najzwyklejsze kasy fiskalne. 

Kiedy klienci zadają nam pytanie: dlaczego kasy fiskalne są takie drogie, odpowiadamy: nie muszą!

Kasy fiskalne do 1000 zł netto

tanie kasy fiskalne 2018 - datecs maluch ekoDatecs Maluch E.ko to niewielkich rozmiarów kasa fiskalna klasy ekonomicznej. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi służy naszym klientom jak urządzenie przenośne. Maluch E.ko to obecnie najtańsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną dostępna w naszym sklepie. To niewielkie urządzenie zapisuje sprzedaż na karcie microSD, dzięki czemu nie trzeba już więcej martwić się o zabezpieczanie rolek paragonów na następne pięć lat. Mechanizm wymiany papieru jest bardzo intuicyjny dzięki opcji ,,wrzuć i pracuj". Do Malucha zmieścimy rolkę paragonu o długości aż 40 metrów! Datecs Maluch E.ko wyposażona jest w port RS232, dzięki któremu do kasy można podłączyć takie urządzenia jak np. waga elektroniczna, szuflada, czy czytnik kodów kreskowych. Kasę polecamy do małych placówek handlowych i usługowych, gabinetów lekarskich, kancelarii adwokackich czy do handlu obwoźnego.

 

tanie kasy fiskalne 2018 - fawag liteFawag LITE to obecnie najnowsza i chyba najbardziej designerska kasa fiskalna na rynku w opcji ekonomicznej. Kasa fiskalna z kopią elektroniczną, mimo bardzo małych wymiarów, jest uniwersalnym urządzeniem z aż 16 klawiszami skrótu. Można do niej podłączyć szufladę kasjerską, a poprzez USB skaner kodów kreskowych. Kasa pracuje w warunkach od 5 do aż 40*C! Posiada dwa czytelne wyświetlacze - jeden dla kasjera, drugi dla klienta. Dzięki dużej i wyraźnej czcionce oraz stonowanym kolorom nie męczy podczas wielogodzinnej pracy. 

 

Kasy fiskalne do 1500 zł netto

tanie kasy fiskalne 2018 - novitus mała plus eJedną z najpopularniejszych kas na rynku do drobnej sprzedaży jest Novitus Mała Plus E. Dzięki intuicyjnej obsłudze i niezawodnemu mechanizmowi, nasi klienci bardzo chętnie sięgają właśnie po nią. To kolejne rozwiązanie z kopią elektroniczną paragonu na karcie SD lub microSD. Kasa wyposażona jest w dwa czytelne wyświetlacze i bazę towarową do 3000 sztuk. Współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak waga, skaner kodów kreskowych, terminal EFT i inne. Dzięki szybkiej wymianie papieru dzięki mechanizmowi ,,easy loading" praca staje się przyjemnością. Teraz  do każdej kasy Novitus Mała Plus E dorzucamy teraz zgrzewkę rolek gratis!

 

tanie kasy fiskalne 2018 - elzab mini e

Elzab Mini E to kasa fiskalna dedykowana małym punktom handlowym. Dzięki niewielkim gabarytom zmieści się praktycznie na każdej ladzie sklepowej. Mini E to także kasa wyposażona w elektroniczną kopię paragonów na karcie SD. Mimo skromnych wymiarów, kasa mieści w sobie długą na 40m rolkę papieru i wydajny akumulator działający bez zasilania sieciowego aż do 10 godzin.  System wymiany rolki ,,easy load" pozwala na szybką pracę bez zakłóceń - wystarczy podnieść pokrywę, wrzucić rolkę i drukować. Praca nigdy nie była prostsza!

 

tanie kasy fiskalne 2018 - posnet mobile hs ej

Jednym z ciekawszych rozwiązań dla urządzeń przenośnych jest najmniejsza i najlżejsza na rynku kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ. Mobile HS EJ odznacza się wyjątkowym designem i jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych - klasycznej czerni i minimalistycznej bieli. Kasa fiskalna Posnet umożliwia pobieranie opłat za usługę w zależności od czasu jej trwania, co oznacza, że doskonale sprawdzi się w wypożyczalniach, salonach urody czy na parkingach. Dzięki systemowi wymiany papieru typu ,,drop-in", czas wymiany rolki będzie skrócony do minimum! 

 

Jeszcze taniej? Da się!

Jeżeli kupujesz kasę fiskalną po raz pierwszy, pamiętaj o możliwość  odliczenia ulgi na kasę fiskalną wynoszącej 90% ceny netto, ale nie więcej niż 700 zł! Szukasz więcej oszczędności? Zastanawiasz się ile kosztuje fiskalizacja? Przypominamy, że nasza firma oferuje programowanie i fiskalizację urządzeń za darmo! Dodatkowo zachęcamy Cię do sprawdzenia naszego działu z aktualnymi promocjami - kasy fiskalne promocje  tutaj znajdziesz wszystkie aktualne promocje na kasy fiskalne i drukarki.

 

 

Więcej informacji:

(12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl