zmień dział


Modernizacja oprogramowania w Hotelu Pollera

Modernizacja oprogramowania w Hotelu Pollera

Data publikacji: . Zaaktualizowano: 2023.01.31

Obraz przedstawiąjacy modernizacja oprogramowania w Hotelu PolleraKompleksowa modernizacja oprogramowania w Hotelu Pollera jest przykładem dokładnego dostosowania obiektu do najbardziej nowoczesnych wymagań. Zadanie to realizowaliśmy pod koniec 2019 roku i tym wpisem, chcemy przybliżyć jego przebieg.

Hotel Pollera jest zabytkowym obiektem położnym w centrum Krakowa przy rogu ulicy Szpitalnej i św. Marka. Od wielu lat znajduje się na liście najbardziej prestiżowych hoteli w mieście. Jego niewątpliwą zaletą jest lokalizacja. Znajduje się on bowiem tuż przy Rynku Głównym, a do wszystkich najważniejszych miejsc w mieście można dotrzeć pieszo. 

Dzięki naszej pomocy w hotelu uruchomione zostało nowoczesne oprogramowanie Property Management Software (PMS), które automatycznie integruje się z systemami integracji online takimi jak np. Booking.com czy Expedia. 

KWHotel z modułami

Hotel Pollera posiada obecnie wielostanowiskowy program KWHotel Pro z hostingiem bazy danych, dzięki czemu system rezerwacji pokoi został całkowicie zintegrowany. Ponadto program został wzbogacony o takie elementy jak KWHotel Web, KwHotel Booking Engine, zsynchronizowany z OTA oraz z terminalami płatniczymi. 

Moduł KHotel Web umożliwia pracę bez konieczności instalacji programu na urządzeniu, lecz działa przy pomocy przeglądarki na wszystkich systemach operacyjnych. Nie ma również znaczenia rodzaj urządzenia – komputer, telefon czy tablet jest w stanie obsłużyć ten element.

Moduł KW Hotel Booking Engine jest elementem programu, który umożliwia dokonywanie rezerwacji przez klienta bezpośrednio na stronie internetowej hotelu. Klient nie musi tego robić przy pomocy płatnych programów rezerwacyjnych, co w konsekwencji pozwala ominąć pośredników i zmniejszyć cenę za nocleg. W programie znajduje się również wtyczka do strony internetowej, którą klient samodzielnie jest w stanie podłączyć. 

Integracje z hotelowym oprogramowaniem 

W Hotelu Pollera zostały wykonane także dwie bardzo ważne integracje. Synchronizacja z OTA umożliwia wysyłanie cen i obłożenia pokoi z oprogramowania KW Hotel do wszystkich portali i systemów rezerwacji online, w których obecny jest Hotel Pollera. W tym wypadku mowa o Booking.com, Expedia, HRS, Hotele.pl i tym podobnym panelom rezerwacyjnym. Rezerwacja odbywa się automatycznie, a od obsługi hotelu wymagane jest jedynie przydzielenie odpowiedniego pokoju. 

Integracja z terminalami płatniczymi daje możliwość bezpośredniego przesyłania kwot rozliczenia z programu do terminala Polcard lub Elavon. Dzięki temu do minimum zostało zredukowane ryzyko pomyłki personelu, a przy okazji rozliczanie gości może ulec znacznemu przyspieszeniu. 

Program KWHotel to doskonałe oprogramowanie dla hoteli, a dokładniej dla  różnej wielkości obiektów noclegowych. Jest wyposażone w szeroki zakres opcji i modułów, dzięki czemu każdy może dostosować je do własnych oczekiwań i możliwości. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że znacznie upraszcza system rezerwacji, co zostało potwierdzone w przypadku Hotelu Pollera. Jego program rezerwacyjny minimalizuje ryzyko błędu dublowania rezerwacji, co mogłoby zaważyć na dobrej reputacji hotelu. 

Wybór wariantu oprogramowania zależy od indywidualnej decyzji klienta. Nasz zespół oczywiście chętnie doradza w wyborze sprzętu, który okaże się najlepszym rozwiązaniem w danej sytuacji. Hotel Pollera może być tego kolejnym przykładem. 

 

Kontakt:

tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl

 
   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu