zmień dział


Od hurtowni zoologicznej do świątyni – wdrażamy systemy InsERTu

Od hurtowni zoologicznej do świątyni – wdrażamy systemy InsERTu

Data:

mezczyzna przed komputerem pisze notatke

W przeszłości wielokrotnie mieliśmy okazję pisać o zaletach programów firmy InsERT. O ich znakomitej funkcjonalności, intuicyjnej obsłudze, bogactwie modułów, szerokim zastosowaniu. I o ogromnym odzewie rynku, który najlepiej rozpoznał walory insertowskich systemów (ponad 600 tys. sprzedanych licencji!). Jako autoryzowany dystrybutor profesjonalnego oprogramowania InsERTu mamy sposobność z bliska obserwować trwającą wciąż i niesłabnącą modę na jego produkty. Firmy doceniają jakość, dzięki której mogą lepiej i efektywniej pracować na co dzień. Wybierają także rozwiązania najlepiej odpowiadające własnym potrzebom. Zanim przyjrzymy się uważnie konkretnym wdrożeniom, nie od rzeczy będzie przypomnieć, czym dysponuje wielka rodzina InsERTu.

Programy InsERT - nie tylko handel

Asortyment systemów InsERTu charakteryzuje się bogactwem rozwiązań. To oczywiście przede wszystkim programy dla firm, natomiast mające dość zróżnicowane zastosowanie. Prześledźmy to na przykładach z obu głównych linii insertowskich: GT i nexo. Znajdziemy tu zarówno królewski program handlowo-magazynowy Subiekt GT, będący najpopularniejszym obecnie systemem na rynku w swojej kategorii, jak i przeznaczony do budowania relacji z klientami program Gestor, należący do kategorii systemów CRM. Pomiędzy nimi sytuuje się cała gama innych specjalistycznych produktów firmy: programy księgowe (Rachmistrz, Rewizor), kadrowo-płacowe (Gratyfikant) czy służące kompleksowej działalności biur rachunkowych (Biuro). W ten sposób InsERT stara się kształtować pracę wszystkich kluczowych działów współczesnej firmy. Nie stroni przy tym także od rozwiązań niszowych czy mniej popularnych jak np. Sello, program do zarządzania sprzedażą w serwisach aukcyjnych, czy Vendero, stanowiące łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia stron WWW. Zauważalna jest więc tendencja do budowania jak najszerszej oferty, z której może skorzystać zarówno mały sklep osiedlowy, jak i hurtownia, duże biuro rachunkowe, ale i platforma internetowa zajmująca się sprzedażą rozmaitego asortymentu. Jednym słowem, dla każdego coś… przydatnego.

Przygoda wdrożeń, czyli kto korzysta z programów InsERTu?

Firma ESC S.A. z powodzeniem wprowadza do działania rozmaite systemy InsERTu. Wychodząc naprzeciw życzeniom klientów, staramy się dostosowywać oferowane rozwiązania do specyfiki ich przedsięwzięć. Preferujemy otwarty model współpracy, któremu zresztą służy modułowy charakter programów. Wiele z systemów InsERTu pozwala na rozbudowę, poszerzanie  funkcjonalności (pomocne są tu dodatki do programów tzw. Zielony, Czerwony i Niebieski Plus dla GT), a nawet umieszczanie własnych projektów, rozwiązań i zastosowań. Czyni to omawiane tu programy niezwykle elastycznymi i wygodnymi w użyciu. Chodzi też o to, by potencjalny użytkownik wiedział, że płacąc za program, kupuje efektywność i skuteczność dla swojej firmy.

Przejdźmy teraz do krótkiego i nieco subiektywnego przeglądu wdrożeń systemów InsERTu, jakie w ostatnim czasie przeprowadziła nasza firma.

Jak już zasygnalizowaliśmy wcześniej, z programów, które dystrybuujemy, korzystają rozmaite podmioty. Niekiedy sięgają po kilka rozwiązań naraz. Tak było w przypadku hurtowni zoologicznej Arab z Modlniczki, w której nasz zespół wdrożył jednocześnie programy Subiekt GT, Rewizor GT i Gratyfikant GT. W ten sposób zaopatrzyliśmy tę firmę w narzędzia niezbędne do zarządzania kadrami, księgowością oraz sprzedażą. W podobny sposób nawiązana została  współpraca z podkrakowskim biurem rachunkowym Progress, gdzie oprócz zainstalowania systemu Subiekt GT wdrożyliśmy e-abonament na programy typowo księgowe: Rachmistrz GT i Rewizor GT. Z doświadczenia dotychczasowych realizacji wynika zresztą, że biura księgowe i rachunkowe niezwykle często korzystają z programów InsERTu.

Z kolei najpopularniejszy system, Subiekt GT, został przez nas zainstalowany ostatnio w krakowskiej firmie Hanpol, zajmującej się sprzedażą materiałów instalacyjnych i chemii budowlanej. Z tego samego programu skorzystały ponadto inne przedsiębiorstwa z grodu Kraka: sklep odzieżowy Le’ lomi boutique z galerii Serenada, Dak Sp. z o.o. reprezentująca branżę transportowo-spedycyjną oraz Nordic Decoration Home, ekskluzywny salon meblowy, znajdujący się tuż obok stadionu Cracovii. W ostatniej z wymienionych firm przeprowadziliśmy ponadto szkolenie z obsługi systemu. Zróżnicowanie naszych klientów widać najlepiej na przykładzie Synagogi Izaaka z krakowskiego Kazimierza. Jedna z najbardziej znanych świątyń judaizmu w naszym mieście, zarządzana przez centrum kultury żydowskiej Chabad Lubawitch Kraków, także skorzystała z programu Subiekt GT, który – jak widać – zawsze ułatwia sprzedaż, niezależnie od rodzaju firmy czy instytucji. Jak pokazuje współpraca z Synagogą Izaaka, wdrożeniu Subiekta GT towarzyszy często instalacja sprzętu potrzebnego do prowadzenia sprzedaży, w tym przypadku drukarki fiskalnej Posnet Thermal XL oraz czytnika kodów kreskowych Honeywell Voyager 1250G. Poza typowym profilem firmy handlowej sytuuje się także inny nasz klient, któremu zaproponowaliśmy Subiekta GT. To zajmująca się sztuką fotograficzną, grafiką i reprodukcjami malarstwa Galeria Lue Lue, położona na Kazimierzu. Z pewnością zainstalowany przez nasz zespół program ułatwi galerii sprzedaż obrazów drukowanych na płótnie malarskim, naciągniętych na sosnowy blejtram.

Klienci, którym wdrażamy programy InsERTu, rekrutują się nie tylko z Krakowa i okolic. W ostatnim czasie z Subiekta GT, za naszym pośrednictwem, skorzystał warszawski sklep internetowy Kid24.pl, w którego ofercie znaleźć można zabawki, klocki oraz rozmaite urządzenia edukacyjne, a także firma GF Trade Sp. z o.o. z Tarnowskich Gór, wyspecjalizowana w obrocie nieruchomościami.

Krótki z natury rzeczy przegląd wdrożeń systemów InsERTu, dokonanych przez zespół ESC S.A. w ostatnich miesiącach, wskazuje nie tylko na różnorodność użytkowników, ale dowodzi też, że współczesny klient wybiera rozwiązania sprawdzone przez innych, profesjonalne i skuteczne. Jeśli chcą Państwo pracować na najlepszych programach, zapraszamy do skorzystania z usług naszego zespołu. Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 51 58. Natomiast o programach InsERTu można poczytać tu: https://www.escsa.pl/insert.

 

 

Więcej informacji:

(12) 656-51-58 i/lub sprzedaz@escsa.pl

   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu