zmień dział


InsERT – współpracujemy z liderami

InsERT – współpracujemy z liderami

Data publikacji: . Zaaktualizowano: 2022.03.21

Autoryzowany Partner InsERT

Poznaj firmę InsERT

 

Firma InsERT, której ESC SA jest Autoryzowanym Partnerem w regionie Małopolski, to niekwestionowany lider wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm. Od początku działalności sprzedano 600 tysięcy licencji dla ponad 360 tysięcy klientów. Jednym z najpopularniejszych produktów spółki jest Subiekt GT – program do zarządzania sprzedażą.

InsERT powstał w 1992 roku i od samego początku tworzy przyjazne, intuicyjne oraz proste w obsłudze programy wspomagające systemy sprzedaży, księgowości, finansów czy kadrowo-płacowe. Oferowane przez firmę produkty skierowane są do menedżerów, kadrowych, samodzielnych księgowych, biur rachunkowych, właścicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych czy firm produkcyjnych z własną siecią sprzedaży. Programy InsERT  doceniają klienci i specjaliści, a najlepszym tego dowodem jest szereg nagród oraz certyfikatów: Złoty Laur Klienta, Dobra Marka, Złoty Paragon, Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazele Biznesu. Od 2007 roku decyzją Ministerstwa Edukacji programy z linii GT należą do programu nauczania w szkołach średnich o profilu ekonomicznym. W 2015 roku powstał sklep internetowy z pełną ofertą firmy, a rok później premierę miała aplikacja do fakturowania online oraz zarządzania informacjami o klientach, towarach i usługach – Subiekt 123.

Program Subiekt kiedyś i dzisiaj


Zgodnie ze strategią spółki wytwarza ona programy wysokiej jakości, ale przyjazne w użytkowaniu. Wszystko zaczęło się od jednego z pierwszych w Polsce komputerowych systemów obsługi sprzedaży – Subiekt, kiedyś wykorzystywanego w większości firm rozpoczynających działalność. Obecnie to część linii InsERT nexo oraz InsERT GT, czyli zintegrowanych pakietów programów do zarządzania małą firmą, w skład którego wchodzi także: Rachmistrz GT do prowadzenia księgowości, Rewizor GT do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikant GT do systemu kadrowo-płacowego oraz Gestor GT do zarządzania relacjami z klientami. Sam Subiekt GT to nowoczesny i szybki system stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Obecny na rynku od 13 lat program jest najchętniej wybieranym systemem sprzedaży na rynku. Sprzedano już ponad 100 tys. licencji!

Inne popularne systemy oferowane przez Insert to: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Gestor nexo, vendero oraz ERP Navireo.

 

 

Więcej informacji:

(12) 656-51-58 i/lub sprzedaz@escsa.pl

   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu