zmień dział


Jaką kasę fiskalną kupić do swojej firmy? Pierwsze kroki

Jaką kasę fiskalną kupić do swojej firmy? Pierwsze kroki

Data publikacji: . Zaaktualizowano: 2023.01.31

  1. Odpowiednia kasa fiskalna - jakie kryteria powinna spełniać?
  2. Czym warto kierować się przy wyborze kasy fiskalnej? 
  3. A co z kasami online? 

kasa fiskalna - jaką wybrać - pierwsze kroki

Nie oszukujmy się - przeciętny handlowiec sprzeda taką kasę fiskalną, na której najwięcej zarobi... Nie zapyta o szczegóły działalności, nie zaproponuje kilku dostępnych rozwiązań.

Co robić w takiej sytuacji?

Najlepiej zachować spokój i wybrać solidnego dystrybutora z wieloletnim doświadczeniem na rynku fiskalnym. Ale wcześniej warto przeczytać ten artykuł. 

Odpowiednia kasa fiskalna - jakie kryteria powinna spełniać?

Nasz dział handlowy podczas rozmowy z potencjalnym klientem w pierwszej kolejności zadaje podstawowe pytania o typ działalności klienta, rodzaj sprzedaży (mobilny czy stacjonarny), a także o ilość produktów, która powinna zostać zaprogramowana na kasie fiskalnej. Jednym z istotnych parametrów jest także cena kasy fiskalnej - nasi klienci pytają nas, jaka jest najtańsza kasa fiskalna. Tu przyszliśmy z pomocą zainteresowanym i przygotowaliśmy artykuł "Tanie kasy fiskalne
 
W dalszym etapie pytamy o inne oczekiwania względem urządzenia i przedstawiamy wszystkie dostępne możliwości. Zawsze przypominamy o uldze na pierwsze urządzenie fiskalne dla nowych przedsiębiorców. Naszych czytelników zachęcamy do wyboru dystrybutora, który w swojej ofercie posiada urządzenia kilku producentów. Zestawienie kilku kas o podobnych parametrach może znacznie ułatwić ostateczny wybór.

Czym warto kierować się przy wyborze kasy fiskalnej? 

  1. Niezawodnością - urządzenie wybierane i wysoko oceniane przez wielu przedsiębiorców z pewnością nie zawiedzie kolejnego właściciela.
  2. Intuicyjnym menu - sprawna obsługa kasy to także zadowolony klient. 
  3. Ilością skrótów klawiszowych - najważniejsze kody muszą być zawsze pod ręką.
  4. Łatwą wymianą papieru - nie ma nic bardziej irytującego, niż problem z wymianą rolki papieru do paragonów w godzinach szczytu. Nie tylko dla właściciela, ale także spieszącego się klienta! Wybierz kasę z systemem wymiany rolki "wrzuć i pracuj".
  5. Niewielkimi rozmiarami - na ladzie liczy się każdy centymetr wolnego miejsca, szczególnie w małych punktach i stanowiskach sprzedażowych! 

Pierwsza kasa fiskalna - co powinieneś wiedzieć?

Rozważasz zakup kasy fiskalnej? Zapoznaj się z naszymi artykułami blogowymi i zobacz jakie mamy promocje na kasy fiskalne
 
Kasa fiskalna - podstawowe informacje:
Obsługa urządzenia fiskalnego:

A co z kasami online? 

Czy będziesz w obowiązku posiadania kasy online? Nadal nie ma jednoznacznej informacji co do terminów wprowadzenia kas online. Jednocześnie nie mamy pewności, które grupy przedsiębiorców ostatecznie zostaną objęte obowiązkiem posiadania e-kas. Przeczytaj artykuł "Kiedy wreszcie kupisz kasę online
 
 
Więcej informacji:
 
tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl
 
   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu