zmień dział


Kasoterminal POSPAY - kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym urządzeniu!

Kasoterminal POSPAY - kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym urządzeniu!

Data:

  1. Integracja kasy fiskalnej z terminalem płatniczym. Zgodnie z przepisami. 
  2. 3 w 1 - czyli kompleksowe rozwiązanie w postaci kasoterminala Pospay online firmy Posnet.
  3. Kasa fiskalna i terminal płatniczy w jednym - czy warto? 
  4. Pospay to mobilne urządzenie fiskalne dla gastronomii, lekarzy, fryzjerów i nie tylko.
  5. Cena Posnet Pospay

Obraz przedstawiąjacy kasoterminal POSPAYIntegracja kasy fiskalnej z terminalem płatniczym. Zgodnie z przepisami. 

 
Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma wyzwaniami organizacyjnymi oraz ciągłym podążeniem, za często zmieniającymi się przepisami.   
Aktualne przepisy nie ułatwiają życia przedsiębiorcom - wprowadzone w zeszłym roku aktualizacje zobligowały do wprowadzenia kas fiskalnych online, a kolejne już zaplanowane nakazywać będą  integrację kasy fiskalnej online z terminalem płatniczym.   
W związku z tym wielu przedsiębiorców, organizując stanowisko sprzedaży zastanawia się na tym jaką kasę fiskalną zakupić, jaki terminal fiskalny będzie kompatybilny z wybraną kasą?
Czy znajdę miejsce na stanowisku sprzedażowym aby to zmieścić? 
A jakby tak połączyć te urządzenia w jedno...
   

Fotografia zawierająca kasoterminal POSPAY3 w 1 - czyli kompleksowe rozwiązanie w postaci kasoterminala Pospay online firmy Posnet.

 
Firma Posnet, jako pierwsza wprowadziła na rynek rewolucyjne rozwiązanie jakim jest kasoterminal fiskalny POSPAY Online. Są to 3 urządzenia w jednym - kasa, drukarka i terminal płatniczy. Kompleksowa obsługa spakowana w designerskiej i niewielkiej, mieszczącej się w ręce obudowie. 
Jest to bezprzewodowe urządzenie z intuicyjnym ekranem dotykowym oraz możliwością obsługi płatności bezgotówkowych za pomocą wszystkich kart płatniczych, a także smarfonów i smarwatchy. Płatności obsługiwane są przez lidera na rynku - eService. 
Pospay, dzięki aplikacji sprzedażowej na terminalu może pracować jako kasa fiskalna z terminalem oraz jako kompaktowa drukarka fiskalna podłączona do systemu sprzedażowego z dodatkową funkcją terminala płatniczego, wówczas staje się tańszą alternatywą dla innych drukarek fiskalnych. 
Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby kupowania osobno kasy i terminala, a także zastanawiać się nad kompatybilnością tych urządzeń. Dodatkowym atutem jest wielkość urządzenia - można powiedzieć, że zajmuje tyle miejsca ile niewielka kasa fiskalna - i nie na tym kończą się zalety tego urządzenia. 
 

Grafika o tematyce kasoterminal POSPAYKasa fiskalna i terminal płatniczy w jednym - czy warto? 

Poza wspomnianą kompleksowością kasoterminala Pospay warto zwrócić uwagę na możliwość mobilnej pracy - działa wszędzie tam gdzie mamy zasięg WiFi lub GSM, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi, przez kilka godzin możemy korzystać z naszego urządzenia.   
Niewątpliwym atutem jest także wygoda użytkowania - urządzenie ma zaledwie 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys) i wagę niewiele ponad pół kilograma - możesz schować urządzenie nawet w niewielkiej damskiej torebce. 
Na Pospay możesz otrzymać nawet 5-letnią gwarancję* na moduł fiskalny oraz dożywotnią na wynajęty terminal. 
Kasoterminal zdecydowanie usprawnia pracę przedsiębiorcom pracującym mobilnie jednak doceniany jest również przez osoby wykonujące swoje usługi stacjonarnie. 
 

Ilustracja przedstawiąjaca kasoterminal POSPAYPospay to mobilne urządzenie fiskalne dla gastronomii, lekarzy, fryzjerów i nie tylko.

Kasoterminal Pospay sprawdza się wszędzie tam gdzie stawiamy na szybkość obsługi klienta. 
Polecany jest dla:
o Lokali gastronomicznych - zarówno tych mobilnych jak i stacjonarnych
o Małych punktów handlowo-usługowych 
o Salonów fryzjerskich i kosmetycznych 
o Trenerów personalnych
o Lekarzy
o Serwisantów
o Fizjoterapeutów 
 

Cena Posnet Pospay

Cena składa się z dwóch części - jednorazowego kosztu zakupu urządzenia fiskalnego oraz abonamentu miesięcznego za terminal płatniczy. Aktualnie (maj 2022) to koszt 1699 zł za urządzenie oraz miesięczna opłata abonamentowa w kwocie 39 zł. 
Warto zwrócić uwagę na fakt, że kupując kasoterminal Pospay możesz starać się o zwrot 700zł z Urzędu Skarbowego.
O zwrotach pisaliśmy w artykule o Warunkach uzyskania ulgi na zakupione urządzenie fiskalne.
Warto również zaznaczyć, że koszt samej kasy fiskalnej o podobnych parametrach to ok 1500zł  -zatem Pospay to doskonała i tańsza alternatywa dla przedsiębiorców, którzy zobligowani są do wprowadzania płatności bezgotówkowych w swoich przedsiębiorstwach oraz w późniejszym czasie synchronizacji kasy z terminalem płatniczym.
 
Dowiedz się czy POSPAY sprawdzi się także w Twojej firmie:

Zapraszamy do kontaktu! 

Obrazek zawierający kasoterminal POSPAY    +48 12 656 51 58 w.45             
Obraz przedstawiąjacy kasoterminal POSPAY   
sprzedaz@escsa.pl

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem kas fiskalnych online, dostępnych w naszym  sklepie.   
 
  *na moduł fiskalny obowiązuje roczna gwarancja która może być przedłużana o kolejny rok (do 5 lat) przy corocznym, nieobowiązkowym przeglądzie urządzenia.
 

 

   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu