zmień dział


Nowy produkt w ofercie ESC SA – oprogramowanie hotelowe KWHotel

Nowy produkt w ofercie ESC SA – oprogramowanie hotelowe KWHotel

Data publikacji: . Zaaktualizowano: 2022.08.24

kwhotel

Program KWHotel

W naszej ofercie pojawił się nowy produkt dedykowany hotelom, hostelom czy motelom. Oprogramowanie KWH dostępne jest w 3-ech wersjach i zostało stworzone z myślą o usprawnieniu w zarządzaniu małym i średnim obiektem noclegowym.

Oprogramowanie hotelowe KWHotel  to doskonałe rozwiązanie dla branży hotelowej do wspomagania jej systemu rezerwacji. Zaawansowane opcje oraz moduły pozwalają dopasować program do wielkości obiektu oraz potrzeb pracowników. System jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a jego atrakcyjna cena pozwala usprawnić działanie nawet najmniejszego hotelu.

Dopasowany do potrzeb
Logo KWHotel freeSystem KWHotel dostępny jest w 3-ech wersjach dopasowanych do potrzeb użytkowników. Pierwsza KWHotel Free jest bezpłatna i umożliwia administrowanie małym obiektem. Znajdziemy w niej podstawowe funkcje: grafik rezerwacji z modułem rezerwacji, moduł klientów i moduł pokoi. Pozwoli to na funkcjonalne oraz skuteczne zarządzanie wynajmowanymi pokojami w czytelnej i przejrzystej formie. W celu bezpłatnego użytkowania oprogramowania po upływie 30 dni od momentu pierwszego uruchomienia trzeba dokonać darmowej rejestracji.Logo KWHotel Standard KWHotel Standard to jednostanowiskowa wersja programu z wszystkimi dostępnymi opcjami i modułami.  Znajdziemy w niej, oprócz wymienionych w wersji Free, szereg dodatkowych funkcji: moduł usług, księgę meldunkową, moduł posiłków, moduł fiskalno-księgowy, moduł statystyk, plany cenowe, prawa dostępu iraporty. Wariant zaawansowany, czyli KWHotel Pro, pozwala na pracę na wielu stanowiskach oraz opiera się na internetowych bazach danych. Ponadto istnieje szereg możliwości połączeń wersji Pro z innymi rozwiązaniami, także logo KWHotel Prozewnętrznymi, np. z booking.com, systemem rezerwacji on-line na stronie www, aplikacją na smartfonie, drukarką fiskalną, oprogramowaniem księgowym, terminalem płatniczym czy skanerem dowodów osobistych. To doskonałe rozwiązanie dla większych obiektów, z dużą ilością miejsc noclegowych i opcją wyżywienia.

We współpracy z innymi systemami
Istotną zaletą oprogramowania KWHotel jest możliwość synchronizacji go z innymi systemami, np. programem księgowym Optima czy gastronomicznymi POSbistro  lub Foodsoft. To idealne uzupełnienie systemu zarządzania rezerwacjami. Gdy gość hotelowy zamelduje się w pokoju jego dane automatycznie zostaną udostępnione w programie gastronomicznym. Dzięki czemu wszystkie zamówienia w restauracji hotelowej zostaną dopisane do rachunku klienta, który ureguluje całość na koniec pobytu. Zdecydowanie zwiększa to jakość obsługi gości, komfort i atrakcyjność miejsca.

 

 

Więcej informacji:

(12) 656-51-58 i/lub sprzedaz@escsa.pl

 

   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu