zmień dział


Promocyjne aplikacje POSbistro - dowiedz się więcej

Promocyjne aplikacje POSbistro - dowiedz się więcej

Data publikacji: . Zaaktualizowano: 2022.10.27

  1. DirectBistro
  2. POSdriver
  3. POScaller

Obraz przedstawiąjacy promocyjne aplikacje POSbistroDirectBistro, POSdriver i POScaller, to aplikacje, które w znacznym stopniu usprawniają pracę lokalu. Pomagają one w pracy online oraz w obsłudze zamówień telefonicznych i dostawach do klienta. W poniższym wpisie opisujemy je nieco szerzej.

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 13 marca 2020 roku znacznie ograniczyło działalność lokali gastronomicznych. Mogą one jedynie realizować usługi ,,(...) polegające na przygotowywaniu i podawaniu żywności na wynos lub jej przygotowaniu i dostarczaniu (...)". Z tego powodu warto przypomnieć najpopularniejsze programy do gastronomii, które umożliwiają rozszerzenie oferty o usługi związane z dostarczaniem jedzenia.

Takie rozwiązania z powodzeniem dostarcza POSbistro, które w ramach pakietu Delivery oferuje dostęp do DirectBistro, POSdriver, oraz POScaller. W obecnej sytuacji wszystkie wymienione można używać do końca marca za darmo, a wiele wskazuje na to, że oferta ta zostanie wydłużona na czas zamknięcia lokali gastronomicznych.

Przyjrzyjmy się, co potrafią poszczególne aplikacje.

DirectBistro

Fotografia zawierająca promocyjne aplikacje POSbistroDirectBistro to dokonała aplikacja do składania zamówień online. Punkty gastronomiczne są szeregowane wedle lokalizacji, co oznacza, że klient może odnaleźć firmę, która jest najbliżej jego miejsca pobytu. Ponadto w aplikacji możliwe jest przeglądanie poszczególnych opisów dań, ich zdjęć, a także cen.

Sprzedawca ma także możliwość wyróżnienia poszczególnych produktów, poprzez dodanie ich do zakładki promocje. Aplikacja umożliwia zamówienie posiłków na wynos oraz z dostawą do domu, co w obecnych czasach jest niezwykle pożądaną opcją.

Sprawdzi się również w lokalu stacjonarnym, kiedy znów będzie możliwe przyjmowanie gości. Również wtedy posiłki mogą być zamawiane za pomocą aplikacji. Ponadto, aplikacja umożliwia także rezerwacje stolików online oraz przywołanie obsługi.

Aplikacja przeznaczona jest zarówno do systemu Android jak na iOS.

POBIERZ instrukcję dla użytkownika

POBIERZ Vademecum DirectBistro

 

POSdriver

Grafika o tematyce promocyjne aplikacje POSbistroW tej dedykowanej dla dostawców aplikacji agregowane są wszystkie zamówienia. Umożliwia to tworzenie kursów na podstawie gotowych zamówień, a nawet nawigowanie kierowcy, by zamówienie dotarło jak najszybciej do klienta. W POSdriver możliwe jest także szczegółowe raportowanie pracy kierowców, ich utargu, a także odbiór płatności.  

Współpraca z POSbistro daje również możliwość podglądu aktualnego położenia kierowcy na mapie. Pracodawca i kelner może w każdym momencie zobaczyć status dostawy i oszacować podjęcie kolejnych realizacji.

Dostęp do panelu posiada również kierowca, który ma możliwość analizy własnego raportu sprzedażowego. Znacznie usprawnia to jego rozliczenie w lokalu, gdyż zawiera podsumowanie płatności, liczbę rachunków oraz liczbę kursów. A jeśli kierowca obsługuje dostawy w wielu lokalach może wygenerować raporty dla każdego z nich osobno.

Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android i jest w pełni zintegrowana z systemem POSbistro.

POBIERZ instrukcję dla użytkownika

POBIERZ instrukcję dla kierowcy

POScaller

Ilustracja przedstawiąjaca promocyjne aplikacje POSbistroPOScaller dedykowana jest do zarządzania zamówieniami telefonicznymi. Pozwala ona na synchronizacje telefonu z tabletem, co powoduje, że każde połączenie przychodzące wyświetla się również na ekranie i pokazuje kelnerowi dane teleadresowe i historię zamówień danego klienta.

W trakcie przyjmowania zamówienia można również dodawać informacje na temat odbioru, a także rozliczenia. Aplikacja jest w stanie wysyłać faktury na podany adres mailowy i/lub drukować je na drukarce fiskalnej. Złożone zamówienie trafia następnie do wyświetlacza w kuchni, dzięki czemu kucharz dokładnie wie, co należy przygotować i czy klient życzy sobie modyfikacji w daniu czy dodatków.

POScaller daje również możliwość tworzenia własnych baz klientów.

Zainstalowanie aplikacji możliwe jest na urządzeniach z systemem Android.

POBIERZ instrukcję dla użytkownika

 

Poszczególne aplikacje zamówić można wypełniając formularz. Szczegóły dostępne są pod na stronie: Bezpłatne aplikacje delivery w POSbistro

Kontakt do nas:

tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl

   

Wybrane przez nas

Najpopularniejsze w miesiącu